LT

  Nisula giljotinos.

 

  UAB “Valtralita“ pirkėjams pristato suomių gamintojo NISULA  krūmų  šalinimo ir jaunuolynų retinimo galvutes. Tai  patikimas, laiko išbandytas gaminys, puikiai parduodamas Skandinavijos rinkose.

  Išskirtinės NISULA  galvučių savybės: dėl nedidelio naudojamos alyvos srauto, konstrukcinio paprastumo, joms nebūtina speciali hidraulika ir elektrinės-elektroninės valdymo sistemos. Galvutės gali būti montuojamos ant pačios įvairiausios technikos.

   NISULA kirtimo galvutės pagamintos iš ypatingai tvirto plieno. Suvirintos naudojant pažangiausias technologijas. Tai ilgamžiai gaminiai, pasižymintys našumu, universalumu, ekonomiškumu, puikiai tinkantys biokuro gamybos srityje.

   NISULA kirtimo galvutės sėkmingai naudojamos ir prižiūrint kelių, elektros perdavimo linijų aplinką. Šių įrenginių pagalba, galima ne tik šalinti krūmus, retinti jaunuolynus, bet ir gautą biokuro žaliavą pakrauti į transporto priemones.

   UAB "Valtralita" ne tik parduoda, bet ir gali sumontuoti NISULA kirtimo galvutes. Taip pat atlieka pilną tiek garantinį, tiek po garantinį įrenginių aptarnavimą, teikia išsamias konsultacijas.

Platesnė informacija apie NISULA produktus biokuro gamybai:

Gamintojo puslapis: (anglų kalba).

 

 Konsultacijos:

 Remigijus Nauburaitis.

 Mob. telefonas: 8 (698) 03248

 Elektroninis paštas: remigijus@valtralita.lt

 Valdas  Jurkšas.

  Mob. telefonas: 8 (699) 38923  

  Elektroninis paštas: valdas@valtralita.lt

 

Informacija papildyta 2017m. spalio mėn. 24d.


Nisula - patikimumas ir ergonomika.

 

 
uab valtralita
sprendimas invertus