LT

 

  Sisu Diesel variklių gamybos ištakos siekia dar 1943m. Tada, dar vykstant karui, Tamperės miesto apylinkėse, vienoje iš  kalvų, uoloje, buvo iškirstas grotas ir pastatyta gamykla. Joje aviacijos pramonei buvo kuriami ir gaminami aviaciniai varikliai. Jau tuomet šie varikliai buvo vertinami kaip vieni patikimiausių, atšiauriausiomis Šiaurės klimatinėmis sąlygomis.
1946m. aviacijos variklių įmonė pradėjo gaminti pirmuosius dyzelinius variklius. Šie aštuonių cilindrų 12 litrų varikliai buvo skirti geležinkelio lokomotyvams.
Valmet dyzeliniai varikliai jau 1950m. turėjo tiesioginio įpurškimo sistemas, buvo aprūpinti turbokompresoriais.
1956m. pradėti gaminti dyzeliniai varikliai traktoriams. Šie varikliai jau buvo aušinami skysčiu, turėjo kuro tiesioginio įpurškimo sistemą, keičiamas cilindrų gilzes. Tuo metu tai buvo inovacinis-technologinis šuolis, atvėręs vartus ir šių dienų perspektyviausioms technologijoms.
 Šiandien  Agco koncernui priklausančioje įmonėje Agco Power (Sisu diesel) gaminami vieni patikimiausių, ilgaamžiškiausių, didžiausiu sukimo momentu ir kartu aukščiausiu ekonomiškumu bei mažiausiomis teršalų emisijomis pasižymintys varikliai. Šie varikliai yra montuojami daugiau kaip į 17 garsiausių pasaulio savaeigės technikos gamintojų  traktorius, krautuvus, kombainus ir kt. techniką. Agco Power kompanijos atskira variklių linija puikiai žinoma ir tarp moderniausių įvairios paskirties laivų statytojų. Technikos žinovų pasaulyje už patikimumą, ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą labai vertinami ir dyzeliniai Genpovex elektros generatoriai, kuriuose dirba Agco Sisu Power varikliai.
uab valtralita
sprendimas invertus