LT

 AGI koncernas - grūdų saugojimo sistemų lyderis.

 AGI koncernas – žymiausias grūdų džiovinimo, saugojimo ir transportavimo įrangos gamintojas pasaulyje. Kai kurios koncerno AGI įmonės grūdų saugojimo, transportavimo įrangą tiekia jau daugiau kaip 160 metų.

 

 Po koncerno vėliava susibūrę tokie gamintojai kaip: Grain Guard, Twister, Westfield, Airlanco, Westeel, Batco, Wheatheart, Storm, Rem, Hi Roller, Union Iron, Hsi, Tramco ir daugelis kitų visame pasaulyje žinomų gamintojų.

 

 Koncerno gaminiai – inovatyvūs, patikimi, gaminamos sistemos lengvai pritaikomos konkretiems poreikiams.

 

 Koncerno gaminių užsakovai: nuo nedidelio grūdų augintojo ūkio iki pasaulinio lygio grūdų prekybos įmonių, ar uostų krovos kompanijų.

 

 UAB „Valtralita“ yra oficialus koncerno AGI atstovas Lietuvoje.

 

  Mes užsakovams galime pateikti ir sumontuoti įvairaus galingumo ir komplektacijos tiek mobilias, tiek stacionarias grūdų džiovyklas, įvairiausios talpos grūdų saugojimo bokštus ir jų sistemas. Mobilius ir stacionarius grūdų transporterius (sraigtinius ir juostinius), kitą grūdų džiovinimo, saugojimo, transportavimo sistemų įrangą (šilumos mazgus, ventiliatorius).

 

 UAB „Valtralita“ ne tik gali tiekti Jums reikalingas sistemas, bet ir atlikti pilną garantinį ir po garantinį įrenginių aptarnavimą, techninę priežiūrą, aprūpinti reikiamomis atsarginėmis detalėmis ir mazgais, teikti išsamias konsultacijas.


AGI

Konsultacijos įrangos įsigijimo, techninės priežiūros klausimais:  

Mob. telefonas: 8 698 03248

Elektroninis paštas: info@valtralita.lt


 

 
uab valtralita
sprendimas invertus