LT

Westfield grūdų transporteriai. 

  UAB „Valtralita“ Lietuvos rinkai pristato, Kanados gamintojo WESTFIELD transporterius grūdams. Westfield - tai įmonė daugiau kaip 60 metų, kurianti ir gaminanti išskirtinai tik transporterius grūdams. Siaura įmonės specializacija, leido užimti pasaulinio lyderio poziciją šiame gamybos segmente: tai iš geriausių medžiagų ir patikimiausių mazgų, konkrečiai paskirčiai, specialiai sukurti įvairaus našumo gaminiai, pasižymintys konstrukciniu patikimumu, aptarnavimo paprastumu, išskirtiniu našumu ir ekonomiškumu, ilgaamžiškumu, inovaciniais techniniais sprendimais ir konkurencingomis kainomis.

 Būtent Westfield produkcijos asortimente, pats didžiausias įvairiausių modifikacijų sraigtinių transporterių pasirinkimas: tai ir galimybė rinktis pavaros tipą (nuo elektrinių variklių iki savaeigių ar stacionarių vidaus degimo įrenginių, kurių energija gali būti perduodama nuo darbinio veleno, kardaninės  ar diržinės jungties pagalba).

 Taip pat galima rinktis transporterio darbinį ilgį, pakėlimo aukštį, transporterio našumą, valdymo sistemas. Westfield produkcijos asortimente Jūs taip pat rasite ir mobilius, netgi rankiniu būdu lengvai perstumiamus transporterius ir stacionarius gaminius.

 Kiekvienas Westfield įrenginys sukonstruotas atsižvelgiant į jo paskirtį – tam panaudotos medžiagos, mazgai ir technologiniai sprendimai užtikrina, kad įrenginys tarnaus ilgai, našiai ir nepriekaištingai.

 UAB „Valtralita“ ne tik gali tiekti Jums reikalingas sistemas, bet ir atlikti pilną garantinį ir po garantinį įrenginių aptarnavimą, techninę priežiūrą, aprūpinti reikiamomis atsarginėmis detalėmis ir mazgais, teikti išsamias konsultacijas.

 

Konsultacijos įrangos įsigijimo, techninės priežiūros klausimais:

Mob. telefonas: 8 698 03248

Elektroninis paštas: info@valtralita.lt

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus