LT

KETO – 51  dydžio kirtimo galvutės – yra lengvos, bet tvirtos, patikimos ir ilgaamžės, skirtos miško ugdymo darbams. Galvutės gali  būti montuojamos ant traktorių, ekskavatorių, nedidelių miško kirtimo mašinų. (iki 37/32cm skersmens medžių kirtimui/genėjimui).

KETO-100 dydžio kirtimo galvutės – yra sąlyginai lengvos, tvirtos, patikimos, ilgaamžės. Jų paskirtis – ugdomieji ir plyni, nedidelio diametro medžių (iki 45/40cm skersmens medžių kirtimui/genėjimui). Galvutė gali būti montuojama ant nedidelio galingumo miško kirtimo mašinos ar ekskavatoriaus.

KETO-150 dydžio kirtimo galvutės - galingas, našus, patikimas, ilgaamžis įrengimas tiek retinimo, tiek plyno kirtimo darbams. Galvutė gali būti naudojama su didesnio galingumo miškakirte, ar galingesniu ekskavatoriumi.

 


 

 Keto-51 Eco Supreme kirtimo galvutė

  Efektyvumas vykdant ugdymo kirtimus pasiekiamas tik tuomet, jei visos operacijos atliekamos taupiai ir tiksliai. Kiekviena operacija – medžio paėmimas, tikslus pjūklo pozicionavimas, pjovimas, stiebo traukimas, spartus genėjimas – numatytas jau projektuojant galvutę.

Galvutė turi nejudamą vikšro korpusą – tad mažiau judančių, besidėvinčių detalių, pjūklas visada tikliai orentuotas į stiebą 90 laipsnių kampu.

 


 

 Keto-51 Eco Processor kirtimo galvutė

  Keto-51 Eco Processor galvutė pagaminta galvutės Keto-51 pagrindu. Dėl platesnio griebtuvo atsidarymo, tai universali kirtimo galvutė, tinkanti kalvotoms vietovėms. Taip pat galvutė našiai dirba perkraunant stiebus. Nejudanti vikšrų korpuso konstrukcija, keturių judančių genėjimo peilių sistema, ypač tinka medžiams, kurių šakos prasideda nuo pat kelmo. Tvirta ECO Tilt konstrukcija palengvina ištraukimą iš tankmės, saugo paliekamus medžius nuo sužalojimų

 


 

Keto-51 LD Eco kirtimo galvutė

  Keturių judančių peilių modelis (4 judantys ir vienas nejudamas) ypač tinkantis medžiams, kurių šakos prasideda nuo kelmo. Keturi peiliai taip pat geriau išlaiko kamieną galvutėje. Tvirta ECO tilt konstrukcija užtikrina galvutės darbo stabilumą, saugo paliekamus medžius nuo sužalojimų.

 


 

Keto-51 LD kirtimo galvutė

  Keturių judančių peilių modelis (4 judantys ir vienas nejudamas) ypač tinkantis medžiams, kurių šakos prasideda nuo kelmo. Keturi peiliai taip pat geriau išlaiko kamieną galvutėje.

 


 

Keto-55 Supreme kirtimo galvutė

  Keto – 55 sukonstruota su plačiu galvutės vartymo mechanizmu ir judančiais vikšrų korpusais.

Tai galvutė pritaikyta dirbti ir esant giliam sniegui, ji lengvai susidoroja ir su dideliais medžiais, sunkiais stiebais.

 


 

Keto-51

 


 

 Keto-100


 Keto-150


 

 

  

 

Atgal

uab valtralita
sprendimas invertus