LT

 

 Jau daugelį metų žemės ūkyje  ir pramonės objektuose dirba modernūs, turintys erdvias, sandarias kabinas traktoriai ir savaeigiai įrenginiai.  Dirbant šiltuoju metų laiku, atliekant įvairios paskirties darbus, labai dažnai standartinės oro vėdinimo sistemos nepakanka. Dėl darbinės aplinkos užterštumo dulkėmis ar aerozoliais, atverti kabinos langus ar liuką taip pat yra netikslinga. Tuomet, kad užtikrinti vairuotojo darbo komfortą, efektyviai naudojamos oro kondicionavimo sistemos.

 UAB "Valtralita" turi ilgametę patirtį montuojant oro kondicionavimo sistemas ne tik "Valtra" , bet ir kitų gamintojų traktoriuose ir savaeigiuose mechanizmuose.

 Mes ne tik montuojame,  bet ir suteikiame garantiją, atliekame garantinę ir po garantinę priežiūrą ir remontą. Šaldymo agentu R134a užpildome kondicionavimo sistemas, tiekiame orginalias šių sistemų atsargines detales.

 Specifiniais atvejais galime pasiųlyti modulines-kasetines kondicionavimo sistemas, pritaikomas, bet kuriam savaeigiui mechanizmui. Šie moduliai savyje turi visą oro kondicionavimo ir elektroninę valdymo sistemą, yra kompaktiški.

Atgal

uab valtralita
sprendimas invertus