LT

Įmonė "Stiga“ buvo įkurta 1934 m. Švedijoje, todėl yra sukaupusi daugiau kaip 80 metų modernių buitinių prietaisų kūrimo patirtį. Dėl tradicijų laikymosi ir atšiauraus šiaurės klimato, visi „Stiga“ produktai išsiskiria aukšta kokybe ir nepriekaištingu efektyvumu.

Vartotojams skirtos naujovės visada buvo įmonės „Stiga“ dėmesio centre. "Stiga" misija yra tiekti aukščiausios kokybės sodo įrankius, skirtus įvairiausius poreikius turintiems vartotojams ir tinkančius visiems sodo darbams bet kuriuo metų laiku. Visi mechanizmai ir įrankiai yra labai saugūs, ergonomiški ir nekenksmingi aplinkai. 


 

   

 

  SOLO tai dar vienas garsiausių sodo, miško ir parko technikos gamintojų.

Įmonė buvo įkurta dar 1948m. Vokietijos, Sindelfingen mieste. Pradėjusi gaminti pirmąsias vejos pjovimo mašinas ir motorinius trimerius, ant nugaros nešiojamus purkštuvus, šiandien siūlo novatoriškus sprendimus įvairiausios paskirties sodo, miško, parko technikos gaminiuose. Tai ergonomiškų, patikimų, vartotojo jėgas ir gamtą tausojančių produktų gamintojas.


 

  Eurosystems S.p.A, Italijos įmonė, savo produkciją tiekianti jau 40 metų. Eurosystems gamina patikimas, lengvai naudojamas, ilgaamžes mašinas dirvos ir sodo priežiūrai: tai labai įvairios komplektacijos kultivatoriai, aeratoriai, motorizuoti sodo vežimėliai,sodo traktoriai, vejapjovės ir kt. Šio šiaurės Italijos gamintojo produkcija puikiai įvertinta vietos gyventojų, tapo paklausia ir Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje.1997m. Vokietijos, Rudersbergo mieste, atidaryta atsovybė tiekianti produkciją ir atsargines dalis, šiauriau esančioms šalims.

Eurosystems produkcija, tai gerų senų tradicijų, ekonomiškumo ir patikimumo pavyzdys, tai idėjos ir įrankiai žmonėms branginantiems laiką, mylintiems žemę.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Atgaluab valtralita
sprendimas invertus